Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Yağışın Etkilediği Köylerde İncelemelerde Bulundu Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Yağışın Etkilediği Köylerde İncelemelerde Bulundu
Karabiga’da doğalgaz kavuşması için göreve geldiği günden buyana özel bir çaba içerisinde olan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, belde içinde devam eden çalışmalarını yerinde inceledi. Karabiga’da hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden ve birçok sokağın doğalgaz hattına kavuşmasıyla bu seneki hedefe ulaşılmasına yaklaşıldığı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, belde için olmazsa olmazlardan olan doğalgaz çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlemesinden memnuniyet duyduklarını belirterek daha güzel bir Karabiga için çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti.

Elbi,” Karabiga’mıza yapmış olduğumuz 180 milyon TL’ değerindeki altyapı ve doğalgaz çalışmalarımızdan dolayı gerçekleşen su kesintilerine göstermiş oldukları anlayış için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve zaman zaman yaşanan aksaklıklardan dolayı da özür diliyoruz .”dedi.

Yasemin özdeş

Editör: Haber Merkezi