AK Parti Biga İlçe Başkanlığı Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısı gerçekleştirdi.
 
Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısı’nda bir araya gelen AK Parti teşkilatı istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısında protokol konuşmalarının ardından teşkilat faaliyetleri sunumları yapıldı.
 
Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısı’nda konuşma yapan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, “2023 hedeflerimiz doğrultusunda AK Kadrolar olarak tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma programlarımız içerisinde İl/İlçe teşkilatlarımızla, danışma ve istişare toplantılarımızı da gerçekleştiriyor, notlarımızı alıp, AK ailemize kazandırdığımız yeni üyelerimizin rozet takma törenlerini gerçekleştiriyoruz. AK Parti ailesinin mensupları olarak, Türkiye'mizin çeyrek asrına damga vurmuş kadrolarımızla ve dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas bakanlığında gerçekleştirilen Daraltılmış Danışma ve İstişare Toplantısı’nda Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Günüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Borazan ve AK Parti İl ve İlçe teşkilat kademeleri katıldı.
 
Mehmet ÖZDEŞ
 


Kaynak: Biganın Sesi