Biga’da iftar saati ve Ramazan Bayramı namazı saati... Biga’da iftar saati ve Ramazan Bayramı namazı saati...
AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan,28 Mayıs 2023 günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından açıklamalarında bulundu ve seçmenine teşekkür etti.

“Günün Kazananı Milletimizdir”

Büyük Türkiye zaferimiz hayırlı olsun.Her daim Cumhurbaşkanımıza olan sevdasını ortaya koyan kadirşinas Bigalı hemşerilerim, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde de AK davanın lideri, Türkiye Yüzyılı'nın Mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yeniden teveccüh gösterdi.Bu seçimde kaybeden olmadı ve 85 milyon vatandaşımızın tamamı kazandı. Milli hedefler ve milli hayaller etrafında birleşme ve bütünleşme zamanı geldi. Şimdi Türkiye Yüzyılı'nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde inşa etme ve güçlendirme zamanı.Türkiye ve Biga’mız adına en güzel bayramı yaşıyoruz.Günün kazananı milletimizdir.

"Türkiye'ye yüzyılını başlatan Türkiye'ye selam olsun"
Biga’mızdan selam ediyoruz.Türkiye'ye yüzyılını başlatan Türkiye'ye selam olsun. Cumhurbaşkanımız 'Beraber ıslandık' dediği gibi sevgide de, tasada da, hep beraber Türkiye'nin kazandığı bu yolda birlikte ıslanmaya da, birlikte yürümeye de, birlikte koşmaya da, Cumhurbaşkanımızın arkasında sıra dağlar gibi durmaya hep beraber devam ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

“Seçim Sürecimizin en önemli Kahramanı Kadınlarımızdır”
Hep birlikte ilçemizde seçim sürecini yaşadık.Gençlik Kollarımızın enerjisiyle,İlçe yönetimimizin,İl Genel Meclis Üyelerimizin,Başkanlarımızın fedakarca çalışmalarıyla her noktada hemşehrilerimiz ile bir araya geldik.Ancak en büyük teşekkürü Kadın Kollarımıza ediyoruz.Gece-Gündüz yorulmadan fedakarca kapı kapı çalıştılar.Gündüz merkezde,akşam köylerde programlar yaptılar.Başta İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nesrin Sirkeci’ye ve Kadın Kolları yönetimimize şükranlarımı sunuyorum.

“Bu Zaferi Hep Beraber Kazandık”
İki turlu bir seçimde alın teri döktünüz. Gayret ettiniz. Çaba gösterdiniz. Her birinize tek tek teşekkür ediyoruz. Şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız. Cumhurbaşkanımızı Beştepe'den dinledik. 'Türkiye sana emanet' diyerek 85 milyon kardeş olarak Cumhurbaşkanımızı size emanet ettik. Emanetinizi aldınız. Onu yeniden cumhurbaşkanı yaptınız.Hem 14 Mayıs’ta hem de 28 Mayıs seçimlerinde görev alan Okul Sorumlularımıza,Kat Görevlilerimize,Sandık Görevlilerimize,Müşahitlerimize ve teşkilatımızın her bir mensubuna çok teşekkür ediyorum.İki seçimde de Biga’mızda seçimleri adeta demokrasi şöleni olarak yaşadık.Sandıklarına sahip çıkan her bir görevlimizle,fedakarca çalışan teşkilatımızla bu süreci tamamladık.

“Türkiye Yüzyılı Vizyonuna En Güçlü Desteği Biga’dan Vermeye Devam Edeceğiz”

Bu vesileyle Bigalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da ifade ettiği gibi bu seçimin galibi 85 milyon vatandaşımızdır. Aziz milletimiz, hizmeti, yatırımı, içeride ve dışarıda güçlü bir ülke olmayı, kardeşliği, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümeyi tercih etti. Ülkemiz için artık istikamet Türkiye Yüzyılı'dır. Hep birlikte, her kesimden insanımızla Türkiye Yüzyılını güçlü bir şekilde inşaa edeceğiz.

Ben 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde sandığa giderek iradesini ortaya koyan tüm Bigalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, hepsini saygı, sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum. Türkiye Yüzyılı vizyonuna en güçlü desteği yine Biga'dan vermeye devam edeceğiz.

Editör: Haber Merkezi