MHP Biga İlçe Başkanı  Salih Altınkaya, ''Ne kadar PKK’lı, FETÖ’cü varsa meşreplerinden fışkıran ihanetle her gün Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’ye dil uzatmayı kendisine vazife edinmişlerdir. Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’ye dil uzatarak tasmalarını tutan sahiplerine yaranma çabasındadırlar.'' Dedi.

MHP Biga İlçe Başkanı  Salih Altınkaya sosyal medya hesabından HEDEP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'na tepki gösterdi.

MHP'li Altınkaya'nın açıklaması şu şekilde;

“PKK’nın çocuğu, Fetö beslemesi Gergerlioğlu;

Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’ye dil uzatmak ne senin, ne de tasmanı tutan ağababalarının haddidir.

Ne kadar PKK’lı, FETÖ’cü varsa meşreplerinden fışkıran ihanetle her gün Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’ye dil uzatmayı kendisine vazife edinmişlerdir. Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’ye dil uzatarak tasmalarını tutan sahiplerine yaranma çabasındadırlar. 

Bu hadsiz kemik yalayıcılar ve onların tasmasını tutan sahipleri de çok iyi biliyorlar ki Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi Türklüktür, Türk Dünyasıdır. Türk’ün ve Türkiye’nin düşmanlarının karşısında milli bir sur, geçilmez bir kaledir. 

Gergerlioğlu başta olmak üzere bu hainlerin hepsine açık yüreklilikle tekrardan diyorum ki ölünüzü, dirinizi, hergün birinizi, birgün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billâhi yüzleştireceğiz.”

Burcu Uçmaz


Kaynak: Biganın Sesi