Bu çerçevede, Biga eski Belediye Başkanı İsmail Işık, Boğaz Medya'yı ziyaret etti. Boğaz Medya Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akıncı ile bir araya gelen Işık, seçim öncesi siyasi gelişmeler hakkında Akıncı ile görüştü.

CHP’den yeniden Biga Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan İsmail Işık, çalışmalarına şimdiden başladı.

Çanakkale’ye giden Işık, Boğaz Medya’yı da ziyaret etti. Ziyaretinde Boğaz Medya Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akıncı ile bir araya gelen Işık son siyasi gelişmeler ile ilgili Akıncı ile bir süre sohbet etti. 

Cumhuriyet Halk Partisinde Kısa süre önce yapılan kurultay ile genel başkanlık bayrağını Özgür Özel’in taşımaya başladığını ve artık yerel seçimler için hazırlıkların yapılmaya başlandığının altını çizen Işık, Bir dönem önce Biga’yı sosyal demokrat belediyecilik ile tanıştırdıklarını 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Biga’yı yine sosyal demokrat belediyeciliğe devam etmek için yeniden aday olduğunu ifade eden Işık hedeflerinin Biga’yı Cumhuriyetin 2. Yüzyılında ileriye götürecek projeleri hayata geçirerek mutlu bir Biga yaratmak olduğunu söyledi.

Boğaz Medya Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akıncı ise CHP Biga Belediye Başkan aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunarak, İsmail Işık'a 31 Mart seçimlerinde başarılar diledi.


Kaynak: Haber Merkezi