Sakarya Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi Ersan Küsmez, Geçirdiği beyin kanaması sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Ölüm haberini duyuran Dernek Başkanı Zeki Öztürk: “Değerli abimizin Hakkın rahmetine kavuştuğunu derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip kuyu dibinde bulunan Karaosman Camii’nden kaldırılacaktır. Ersan abimize Allahtan Rahmet başta eşi Canan Hanım ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz” dedi.

7 aydır yoğun bakımdaydı

Küsmez, beyin kanaması geçirmişti, yer olmadığı gerçekçesiyle de Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden, Adapazarı’ndaki özel bir hastaneye sevk edilmişti. Küsmez, 7 aydan beri yoğun bakımda yatıyordu. Bu sabah vefat eden Ersan Küsmez için çok sayıda taziye mesajı atıldı.

Adapazarı Tuzla Mahallesi’nde oturan Staj Mağdurları Derneği Sakarya Şube Başkanı Canan Küsmez’in eşi ve uzun yıllar CHP’de siyaset yapmış olan 64 yaşındaki  Ersan Küsmez, bugün öğle namazına müteakip Karaosman Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Emirsultan-2 Mezarlığı’nda toprağa verildi.

akparti