Biga’da 3 şubesi ile hizmet veren Bizim Tatlı ve Dondurma yılbaşında müşterilerinin yüzünü güldürecek.  2024 yılına gireceğimiz bu yılbaşında Bizim Tatlı ve Dondurma Biga’daki Sakarya Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi (Park Market Yanı) ve Şirintepe Mh. Abidin Balcı Sokak’taki 2 şubesinde 6 adet altını pastanın içine koyarak talihli müşterilerine satacak.

İşletme sahibi Ramazan Gören ise pastaların içine çeyrek gram altın konulmasının yeni yıla girerken değişiklik yapıp dikkat çekmek adına alınan bir karar olduğunu ifade ederek, "1989 yılından beri bu işi yapıyorum. İki şubemizde de bulunan pastalarımızın içerisine toplamda 6 tane olmak üzere çeyrek gram altın gizledik. Gizlediğimiz altınlar şanslı sahiplerini bekliyor" diye konuştu.

Hediye altınların yılbaşına özel olduğunu hatırlatan Gören, altınlı pastaları 30 Aralık’ta satışa sunacaklarını belirterek, "Gönül ister ki her gün altınlı pasta satalım ama biz de kuyumcu değiliz" diyerek pasta almak isteyenlere ellerini çabuk tutmaları tavsiyesinde bulundu.

Mehmet ÖZDEŞ

 

Biga'da Bu Pastalardan Altın Çıkıyor

 

Biga'da Bu Pastalardan Altın Çıkıyor

 

Biga'da Bu Pastalardan Altın Çıkıyor

 

Sakarya Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi (Park Market Yanı) 

 

 Şirintepe Mh. Abidin Balcı Sokak

 

akparti


Kaynak: Biganın Sesi