7 aylık hamile Hediye Koyuncu (28) Osmaniye Kadirli’de, eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olay ilçeye bağlı Cengiz Topel mahallesi 981 sokakta meydana geldi.

Salim Koyuncu Henüz belirlenemeyen bir sebeple evde eşi 28 yaşındaki Hediye Koyuncu’yu bıçakladı. Daha sonra evden çıkan 29 yaşındaki Salim Koyuncu aracına binerek Şehit Orhan Gök mahallesi Mezretli köyü yolunda aracını uçuruma sürdü. Araç içinde sıkışan ve yaralı olan Salim Koyuncu sağlık ekiplerini arayarak İntihar etmek için kaza yaptığını belirtip “kurtarmayın beni” dedi.

 

İhbar üzerine Salim Koyuncu’nun evine ve kaza yaptığı bölgeye polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Eve gelen sağlık ekipleri Hediye Koyuncu’yu bıçaklanmış şekilde buldu. Yapılan incelemede Hediye Koyuncu’nun hayatını kaybettiği belirlendi. Eşini bıçaklayarak öldüren ardından da aracını uçuruma sürüp intihara kalkışan Salim Koyuncu ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Hediye Koyuncu’nun cenazesi ise cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Kadirli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Gözaltına alınan kocanın ise hastanede tedavisi sürüyor. Salim ve Hediye Koyuncu’nun yeni evli olduğu, Hediye Koyuncu’nun ise hamile olduğu öğrenildi.

 

 

akparti