Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Fatih İçmeli ile evlenen Gürman, "Evliliğe alıştım. Ama evlenmeden önce daha sık görüşüyorduk. O da yoğun çalışıyor. Koşturmaktan evde buluşuyoruz" diye konuştu.

Nişantaşı'ın da gazetecilerle ayaküstü sohbet eden öykü Gürman "Neden Azerbaycan'da evlendiniz?" sorusuna;

 "Eserim 'Ey Halimi Soranım' bestecisi Tural Gasimov Bakü'de yaşıyor. Şarkıyı almak için gidecektik ve benim orada konserim vardı. Konsolosluğa gidince o şekilde denk geldi. Bakü'yü seviyorum" yanıtını verdi.

Şarkıcı, "Genelde Amerika'da evleniyorlar" sözlerine, "Vatan sevgisi fazla bende... Tek millet iki devlet... Baba tarafımda biraz Azerbaycan'a dayanıyor. Bize çok güzel düğün yaptılar. Türküler ve yemekler efsaneydi" ifadelerini kullandı.

GÜRMAN'DAN ÇOCUK MESAJI

Şarkıcı, "Hem set hem de konserler eşiniz yoğun çalışmanıza ne diyor?" sorusuna ise; 

"O da konserlerime geliyor. Bana saygı duyduğu için destekliyor. Oyunculuk yaparken de Trabzon'a sete geliyordu sürekli... Benim mutluluğumdan mutlu oluyor. 

Asıl çocuk sahibi olunca zor. Annede daha fazla yük oluyor. Fatih, 'Sana yardımcı olacağım' dedi. Tabii nasip kısmet işler bunlar. Doğru kişiyle evlilik yapılırsa çok güzel. Aşk dediğimiz şey, muhabbet ve paylaşmaktır. Aileye çok önem veriyorum" yanıtını verdi.

Foto Galeri
Azerbaycan'a şarkı almak için gitti evlenip geri döndü
Azerbaycan'a şarkı almak için gitti evlenip geri döndü


Kaynak: Haber Merkezi