AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Ayhan Gider ve Jülide İskenderoğlu'nun danışmanlığını üstlenen Ahmet Özdemir'in yaşama veda etmesi, özellikle danışmanlık yaptığı milletvekili Ayhan Gider başta olmak üzere AK Parti camiasında büyük bir üzüntüye sebep oldu. Acı haberi alanlar, sosyal medya üzerinden yayımladıkları mesajlarla üzüntülerini ifade ederek taziyelerini sundular.

Çanakkale'de sıkı denetim yapıldı Çanakkale'de sıkı denetim yapıldı

Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, taziye mesajında şu sözlere yer verdi: "Ankara'daki elimiz, ayağımız olan son derece beyefendi kişiliği ile bildiğimiz dostum Ahmet Özdemir'in vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim... Gümüşçay'a vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde katkısı olan Ahmet Özdemir'e Allah'tan rahmet diliyor... Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum."

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi ise şunları ifade etti: "Canım kardeşim, Ahmet Özdemir'in vefat haberini almanın büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. İyiliğine, duruşuna, yardımseverliğine sonuna kadar şahidiz. Allah mekanını cennet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin."

Mehmet Özdeş

Editör: Haber Merkezi