Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Hakkı Uzun, Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Firuz Erdil, spor kulüpleri yöneticileri ile ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Almanya Cumhurbaşkanı yürüyerek geldiği iskelede vapura bindi Almanya Cumhurbaşkanı yürüyerek geldiği iskelede vapura bindi

Toplantıda, Çanakkale genelinde spor müsabakalarının sağlıklı ve güvenli bir ortamda oynanabilmesi için alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü.

Vatandaşların huzur ve güven ortamı içinde gittiği spor müsabakalarını zevkle ve güvenli bir şekilde izlemesi için tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali İlhami Aktaş, “İlimizde gerçekleştirilen sportif müsabakalarda bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, yapılan sunum ve değerlendirmelerin ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi.

Kaynak: Çanakkale Valiliği

Editör: Haber Merkezi