Son Dakika: Eski Bakan Hayatını Kaybetti Son Dakika: Eski Bakan Hayatını Kaybetti

Büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılanan Şen, yaptığı zafer konuşmasında; Oy veren herkes “Oyum helal olsun” diyecek “Oy vermeyen herkes keşke ben de verseydim” diyerek, ilk mesajlarını verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Biga Belediye Başkan Adayı Alper Şen, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinin zafer coşkusunu, Bigalılarla birlikte yaşadı. Biga’da resmi olmayan sonuçlara göre ipi göğüsleyerek zaferini ilan eden Şen, cumhuriyet meydanında kendisini büyük bir heyecan içinde bekleyen coşkulu kalabalığa hitap etti. Halkın yoğun ilgisi karşısında duygulu anlar yaşayan Şen’e sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, “Geleceğin Biga’sına Güvenle Şenle” sloganları attı.

Eşiyle birlikte vatandaşları selamlayan Şen, “Yüce Rabbim sizlerin vasıtası ile bir faninin şu ahir hayatımızda tada bileceği en müstesna duyguları bu akşam bana yaşattığınız için Allah hepinizden razı olsun. Çok mutluyuz, çok sevinçliyiz, çok inançlıyız. Biga’mızın tarihine geçecek bir sonuçla geleceğin Biga’sına güvenle şenle adım attık. O kadar mutluyum ki, o kadar sevinçliyim ki kendi adıma değil memleketim adına. Memleketim adına çok mutluyum, çok büyük bir güven duydunuz bize. Allah hepinizden razı olsun. Biz bu işin başarıya ulaşacağını biliyorduk, başladığımız günden beri çalışıyorduk ama bu seviyelere geleceğini biz de tahmin etmiyorduk, çok büyük bir güven duydunuz bize. Bunun sorumluluğu artık bizim için bir kat daha fazla. Hatırlarsanız Biga'da seçimler hep kıl payı el değiştirir. Son 2-3 seçim hep böyle olmuştur. Bunların tamamını yok sayan bambaşka güvenle, bambaşka bir farkla beni ve arkadaşlarımı göreve getirdiniz. Çok teşekkür ederim. Neden çok mutluyum? Ssadece çalışarak, sadece yapacaklarını anlatarak, Biga'nın bir yerel yönetime karar verebileceğini gösterdiğimiz için mutluyum. Samimiyetle hiçbir art niyetin içerisinde olmadan bir işlerin başarılabileceğini bizden sonraki kuşaklara gösterebildiğimiz için mutluyum. Hiç kimseye sataşmadan da bu işlerin başarılabileceğini gösterdiğimiz için mutluyum. Bu yolda bana ve arkadaşlarıma şimdi bir kat daha fazla sorumluluk yüklendi. Şimdi daha çok çalışma zamanı. Biga’mızı çok daha kaliteli bir kent yapabilmek adına sorumluluk ben ve arkadaşlarımın üzerinde. Bunu bize verdiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz, çok yapacağımız işler var, çok çalışacağız. Dedik ya “Koltuk değil ayakkabı eskiteceğiz” bugünden itibaren biz çalışmaya başlıyoruz. Oy veren herkes “Oyum helal olsun” diyecek “Oy vermeyen herkes keşke ben de verseydim” diyecek.”ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi