Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Başkanlığı'nın 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine yönelik yaptığı basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

"Saygıdeğer Bigalılar,
Sevgili Hemşehrilerimiz,

Uzun bir maratonu geride bıraktık. İlçe başkanlığı olarak Biga’da, Karabiga’da, Gümüşçay’da ve köylerimizde yürüttüğümüz kampanyalar ile vatandaşlarımızın sosyal hayatını, ekonomik yapısını ve refah seviyesini yükseltecek çalışmalar yaparak, her gün sahadaydık.

Başta tarihi bir sonuçla oyların %51.92’sini alarak 5482 oy farkıyla Biga Belediye Başkanlığına seçilen Biga Belediye Başkanımız Alper Şen’i, Gümüşçay’ı Cumhuriyet Halk Partisi çatısına kazandıran Gümüşçay Belediye Başkanımız Hasan Kırım’ı ve seçilen, çaba sarf eden tüm meclis üyelerimizi tebrik eder, çıktıkları yolda sonsuz başarılar dileriz. Karabiga’da soluksuz bir seçim yarışı sonucunda az bir farkla seçilemeyen Karabiga Belediye Başkan Adayımız Semih Kırbaç’a gayretli çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

Biga Belediye Başkanlığı’nda olduğu gibi tarihi gibi sonuçla partimizi İl Genel Meclis’inde temsil edecek olan CHP Biga İl Genel Meclisi Üyelerimiz Nihal Nalça, Levent İrez ve Hakkı Sezen’e çalışmalarında başarılar diliyoruz, köylerimize gerekli çalışmaları özenli şekilde yapacağız.

Bakan Güler, Marles ile Çanakkale’de görüştü Bakan Güler, Marles ile Çanakkale’de görüştü

Biga Belediye Meclisi’nde 16 meclis üyesi ile temsil edilerek Biga’mıza hizmet etmenin gururunu hep birlikte yaşayacak Biga’mızı ve Gümüşçay’ımızı geleceğe taşıyacak çalışmaları en iyi şekilde ortaya koyacağız." Denildi.

Editör: Haber Merkezi