Yapılan yerel seçimler sonucunda geçerli oyların 19058’ini alarak yarışı birinci sırada tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Alper Şen, il genel meclis üyeleri ve belediye meclis üyeleri Biga İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatasını aldı.

Çanakkaleli şehit öğretmen unutulmadı Çanakkaleli şehit öğretmen unutulmadı

Mazbatasını aldıktan sonra konuşan Şen, “Biga’nın önemli bir dönemine ilk adımını atmamızın nişanesi elimde görmüş olduğunuz benim için maneviyatı çok yüksek olan belgedir, bu belgenin alınmasında bütün hemşirelerimizin katkısını ve payının olduğunu biliyoruz ben ve ekip arkadaşlarım bu sorumluluğu şu saatten sonra her dakika üzerimizde. Görevimizin gereğini layıkıyla yapmak için artık çalışmaya başlıyoruz. Sorumluluk bizdedir gereğini yapacağız hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Biga yepyeni bir dönemi İnşallah bizlerle birlikte yaşayacak. Katkı veren, destek veren hemşerilerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Biga artık yepyeni bir döneme giriyor. Allah utandırmasın. Allah herkesten razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Başkan Alper Şen, Belediye Meclis üyeleri ve partililerle birlikte Biga İlçe Seçim Kurulu Başkanlığın giderek Biga Belediye Başkalığı mazbatasını teslim alıp, Biga Adalet Sarayının önünde günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler. Biga Belediyesi yeni Başkanı Alper Şen, partililerin tebriklerini tek tek kabul etti.

Editör: Haber Merkezi