Dün yaşamını yitiren belediye personeli için belediye binası önünde bir tören düzenlendi. Törende yapılan konuşmaların ardından Topçu'nun naaşı ikindi namazını müteakip Kızılcaören Köyü mezarlığına defnedildi. Belediye Başkanları Ülgür Gökhan ve Muharrem Erkek'in başta olmak üzere mesai arkadaşlarının katıldığı törende büyük üzüntü yaşandı.

Kaybolan kadından acı haber Kaybolan kadından acı haber

Belediye Başkanı Gökhan tarafından yapılan açıklamada "Mesai arkadaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm mesai arkadaşlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz" denildi.


Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise; “Başımız Sağolsun... Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli değerli çalışma arkadaşımız Mustafa Topçu’yu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cenazesi, 3 Nisan 2024 Çarşamba günüsaat 15.30 da belediyemiz önünde düzenlenecek törenin ardından ikindi namazına müteakip Kızılcaören Köyü Çanakalan Mahallesi’nde defnedilecektir. Değerli çalışma arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine, mesai arkadaşlarımıza ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Başımız sağolsun...” ifadelerine yer verildi.

Editör: Haber Merkezi