Biga’da İrfan Şahin Er Meydanında kurulan dev ekranda A Milli Futbol Takımı'na destek olmak için yüzlerce Bigalı bir araya geldi. Türkiye ile Avusturya arasında yaşanan mücadelede A Milli Takıma destek olmak isteyen vatandaşlar büyük heyecan yaşadı. Tezahüratlar, alkışlar ve Türk bayrakları ile milli takıma destek verildi.

Biga’da yüzlerce taraftar İrfan Şahin Er Meydanında kurulan dev ekranda coşkuyu yaşadı.

ÇOMÜ’lü akademisyen ve ekibince “Kaletepe Yazıtı” bulundu! ÇOMÜ’lü akademisyen ve ekibince “Kaletepe Yazıtı” bulundu!

Biga’da İrfan Şahin Er Meydanında kurulan dev ekranlarda A Milli Futbol Takımı'na destek olmak için yüzlerce Bigalı bir araya geldi. Türkiye ile Avusturya arasında yaşanan mücadelede A Milli Takıma destek olmak isteyen yüzlerce vatandaş aileleri ile birlikte Milli maç heyecanına ortak oldu. "Kırmızı, Beyaz Türkiye" sloganları ile milli takımı destekleyen vatandaşlar maçın ilk dakikalarında gerçekleşen gol ile büyük sevinç yaşadı.

İrfan Şahin Er Meydanında bir araya gelen vatandaşlar tezahürat ve alkışları ile milli takımı desteklerken Türk bayrakları ile büyük coşku yaşadılar. Heyecanla milli maçı takip eden vatandaşlar her gol pozisyonunda büyük heyecan ve alkışlar ile milli takıma destek verdiler.

Milli takıma destek için gelen Biga Belediye Başkanı Alper Şen büyük heyecan yaşadıklarını belirterek, "Bu süreçte ülke olarak, tek yürek olarak bir araya gelip milli takımımıza destek vermek için meydanlarda bir araya geldik" dedi.

Muhabir: Bahar Karakurt