Kurban Bayramı'na özel tava ciğer tarifi Kurban Bayramı'na özel tava ciğer tarifi

Çanakkale’de uzun süredir hastalıkla mücadele eden ilkokul öğrencisi İpek Tezcan’ın vefatı, ailesi, sevenleri ve arkadaşlarını derin bir üzüntüye boğdu.

Çanakkale İsmail Kaymak Koleji 4. sınıf öğrencisi olan İpek Tezcan, yaşam mücadelesini kaybetti. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde (ÇOMÜ) öğretim görevlisi olarak çalışan Dr. Öğr. Özgür Tezcan ve Dr. Öğr. Üyesi Gamze Tezcan’ın kızları olan İpek Tezcan’ın uzun süren rahatsızlığı sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Bu üzücü haber, Çanakkale'de büyük bir keder yarattı. Küçük İpek'in cenazesi, bugün Eskişehir Odunpazarı’ndaki Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacak.

İsmail Kaymak Koleji, “Acı kaybımız” başlığı altında yayımladığı taziye mesajında şu ifadelere yer verdi: “Okulumuz 4/B sınıfı öğrencisi, ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Sayın Özgür Tezcan ve ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Sayın Gamze Tezcan'ın sevgili kızları, değerli öğrencimiz İpek Tezcan'ı uzun süredir yaşadığı hastalık nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cenazesi, 31 Mayıs 2024 Cuma günü öğle namazını takiben Eskişehir Odunpazarı Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'nden kaldırılarak Eskişehir Asri Mezarlığı'na defnedilecektir. Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.”

İpek Tezcan’ın kaybı, hem ailesi hem de eğitim gördüğü okulda büyük bir boşluk bıraktı.

Kaynak: Haber Merkezi