Mis Yem, 2-3-4 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen Ezine Gıda Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Festivali’nde yerini aldı.

Bölgede ve yurt çapında istikrarlı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine hizmet veren Mis Yem standı fuarda ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor.

Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı yem sektörünün bölgedeki önemli temsilcilerinden Mis Yem, Ezine Gıda Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Festivali’nde ürünlerini sergiliyor.

Türkiye’de bir ilk! Ceviz ve Badem Fuarı Biga'da kapılarını açtı Türkiye’de bir ilk! Ceviz ve Badem Fuarı Biga'da kapılarını açtı

Mis Yem yetkilileri; " Ezine Belediyesi Kapalı Pazaryeri'nde2-3-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen Ezine Gıda Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Festivali’nin ilimize ve Türk çiftçisine hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm çiftçilerimizi mutlaka standımıza bekliyoruz" dediler.

Biga’dan da yoğun katılımın olduğu fuarda AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, Hanem Emlak sahiplerinde Necdet Irak ve Biga’nın sesi Yazı işleri Müdürü Mehmet Özdeş de Mis Yem standını ziyaret ederek fuarın hayırlı olmasını dilediler.

Muhabir: Mehmet Özdeş