Biga Ticaret ve Sanayi Odası, LGS'de başarı elde eden öğrencilere özel program düzenledi.

Somali'nin Ankara Büyükelçiliği'nden ÇOMÜ'ye işbirliği ziyareti… Somali'nin Ankara Büyükelçiliği'nden ÇOMÜ'ye işbirliği ziyareti…

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Liselere Giriş Sınavı'nda (LGS) ilk 10'da yer alan öğrencilere yönelik geleneksel ödül programını bu yıl da gerçekleştirdi. Program, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, okul idarecileri ve öğrenci ailelerinin katılımıyla yapıldı.

Programda konuşan Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, “Biga’mızda zorlu koşullara rağmen eğitimde başarılı bir grafik çizilmesinde emeği olan başta Biga İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Erkan Bilen olmak üzere tüm öğrencilerimizi, ailelerini, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyoruz. Bahçeşehir Koleji, Kampüs Koleji ve Biga Ortaokulu öğrencilerini, velilerini, okul öğretmen ve idarecilerini kutluyoruz.” dedi.

Programda öğrencilere başarılarının devamını dileyen başka Doğan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitimi öncelikli konular arasında tutmaya devam edeceklerini söyledi.

Muhabir: Firdevs Selin Yüksel