Biga Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, 80. TOBB Genel Kurulu'na katıldı. TSO Başkanı Doğan, "Biga’yı ülkemiz için önemli bir kurumun genel kurulunda temsil etmek gurur verici" dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da yapılan 80. Mali Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve oda/borsa başkanlarının katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

Genel Kurula Biga TSO'yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu katıldılar.

Çanakkale’de ayı korktu, ağaca tırmandı Çanakkale’de ayı korktu, ağaca tırmandı

Biga TSO Başkanı Doğan genel kurul sonrası yapmış olduğu açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da konuşma yaptığı genel kurulumuz çok verimli geçti. TOBB Başkanımız, kıymetli yol arkadaşımız Rifat Hisarcıklıoğlu da yaptığı konuşma ile iş dünyamıza önemli mesajlar verdi. Ankara'da genel kurulda ve genel kurul dışında hem OSB'miz için hem de iş dünyamız ve Bigamıza planlanan yatırımların takibi için görüşmelerini sürdüreceğiz. Genel kurulumuzun iş dünyamıza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Muhabir: Necmiye Tarlasüren