Kepez Polis Merkezi Amirliği, Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, AFAD İl Müdürlüğü, İl Merkez Jandarma Komutanlığı, Anafartalar Polis Merkezi Amirliği, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanlığına bağlı sahil güvenlik botu ve Çanakkale Havalimanı ile DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonunu ayrı ayrı ziyaret eden Vali Vekili Abdül Kadir DURAN, bayram mesaisi yapan personelle bir araya geldi.

Görevli personeller ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali Vekili Abdül Kadir DURAN, bayram mesaisi yapan personellerin Kurban Bayramlarını tebrik ederek çalışanlara görevlerinde kolaylıklar diledi.

Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi ziyaretlerinde tedavi gören vatandaşlarla da bir süre görüşen ve bayramlarını kutlayan Vali Vekili Abdül Kadir DURAN, tedavi gören vatandaşlara acil şifalar temennisinde bulundu.

Çanakkale’de Cumartesi Elektrik Kesintisi: Hangi ilçeler Etkilenecek? Çanakkale’de Cumartesi Elektrik Kesintisi: Hangi ilçeler Etkilenecek?

Vali Vekili Abdül Kadir DURAN’ın Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlere, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa BİÇEN, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi AKMAN ve Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı V. SG. Yzb. Derya KARA ELDEMİR eşlik etti.

Kaynak: Çanakkale Valiliği