ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt ERENOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ’ın da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, YKS’ye giren gençler ve vatandaşların sınavlarını huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmesi için alınan tedbirler hakkında Çanakkale ÖSYM Merkez Sınav Koordinatörü Doç. Dr. Ali Emre BİLİR’den bilgi aldı.

ÇOMÜ Eğitim Fakültesinde YKS’de görevli personellerle bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, görevlerinde başarılar diledi.

Ziyarette, Yükseköğretim Kurumları Sınavı giren gençlerin velileri ile bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, velilerin sınav heyecanını paylaşarak başarı dileklerini iletti.

Yükseköğretim Kurumları Sınavında gençlerin sorunsuz bir sınav günü geçirmeleri için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, “ailelerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, gençlerimize sınavlarında başarılar diliyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan G7 Liderler Zirvesi'ndeki aile fotoğrafı çekimine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan G7 Liderler Zirvesi'ndeki aile fotoğrafı çekimine katıldı

Kaynak: Çanakkale Valiliği