Cumhurbaşkanı Erdoğan G7 Liderler Zirvesi'ndeki aile fotoğrafı çekimine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan G7 Liderler Zirvesi'ndeki aile fotoğrafı çekimine katıldı

Genel Kurul toplantısına Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek, İl Genel Meclis Başkanı Halil Ertuğrul, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Lapseki Belediye Başkanı Atilla Öztürk, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Küçükkuyu Belediye Başkanı A. Muttalip Gürel, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve Çanakkaleli turizmciler katıldı.

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, oy birliği ile Çanakkale Assos Truva Altyapı Hizmet Birliği Başkanlığına seçildi.

Genel kurulda, Encümen Plan ve Bütçe Komisyonu kurulması ve üyelerinin seçilmesinin ardından, 2023 yılı faaliyet raporu ve 2023 mali yılı kesin hesabı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Toplantının son bölümünde, katılımcılar dilek ve temennilerini dile getirdi. Bu bölümde, yerel yönetimler ve turizm sektörü temsilcileri, Çanakkale'nin altyapı hizmetleri ve turizm potansiyeli üzerine görüş ve önerilerini paylaştılar.

Genel kurul toplantısı, katılımcıların dilek ve temennilerinin ardından sona erdi.

Kaynak: Çanakkale Valiliği