Biga Belediye Meclisi Haziran Ayı toplantısının birinci birleşiminde Biga Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı Uzman Doktor Yusuf Bahri Demirkan’ın isminin bir sokak veya caddeye verilmesi önerisi gündeme alınarak İmar Komisyonuna havale edildi.

18 Mayıs 2024 tarihinde vefat eden Biga Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı Uzman Doktor Yusuf Bahri Demirkan’ın isminin Biga Devlet Hastanesi etrafında bulunan bir cadde veya sokakta yaşatılması ile ilgili, Biga Belediye Meclisi Haziran Ayı toplantısı birinci birleşiminde önerge verildi.

Valilik uyardı! Çanakkale için 10 kritik gün… Valilik uyardı! Çanakkale için 10 kritik gün…

Gündeme alınan madde ile ilgili konuşan Biga Belediye Başkanı Alper Şen, “40 yıla yakın memleketimize hizmeti bulunan Sayın doktorumuz Bahri Bey vefatından dolayı duymuş olduğumuz üzüntüyü bir kere daha dile getirerek Allah gani gani rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar ihsan eylesin”dedi.

Gündem maddesi ile ilgili görüşmelerin ardından, madde oy çokluğu ile değerlendirilmek üzere İmar Komisyonuna havale edildi. AK Parti Biga Belediye Meclis Üyesi Fethi Altındiş ise red oyu verdi.

Muhabir: Bahar Karakurt