Biga Devlet Hastanesi Güvenlik Personeline Mobbing Eğitimi Biga Devlet Hastanesi Güvenlik Personeline Mobbing Eğitimi

Çanakkale'de planlanan elektrik kesintileri, 14 Mayıs 2024 Salı günü birçok bölgeyi etkileyecek. İl genelinde yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok mahalle elektriksiz kalacak.

Gelibolu ve Merkez İlçelerinde Kesintiler Olacak

Gelibolu ilçesi sakinleri, 14:00 - 16:00 saatleri arasında 2 saatlik elektrik kesintisiyle karşılaşacaklar. Kesinti, Gazi Süleymanpaşa ve Camikebir mahallelerinde yaşanacak. Bakım nedeniyle bu bölgelerde geçici olarak elektrik kesintisi yapılacak.

Merkez ilçede ise iki ayrı bölgede elektrik kesintisi yaşanacak. Erenköy Merkez Mahallesi'nde 13:00 - 15:00 saatleri arasında, Muhtar Selim Oran ve 18 Mart sokaklarında geçici elektrik kesintisi yapılacak. Ayrıca Erenköy Merkez Mahallesi'nde ise 15:00 - 16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak.

Gökçeada, Bayramiç ve Ayvacık'ta Uzun Süreli Kesintiler

Gökçeada'da 10:00 - 16:00 saatleri arasında 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak. Çınarlı Mahallesi'nde, Aydıncık mevkiindeki bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Bayramiç ilçesinde ise Tepecik ve Camicedit mahallelerinde 09:00 - 11:00 saatleri arasında 2 saatlik elektrik kesintisi olacak. Bayramiç Belediyesi, bu kesintinin AG tesis çalışması nedeniyle gerçekleşeceğini duyurdu.

Ayvacık ilçesinde ise iki farklı mahallede uzun süreli kesintiler yaşanacak. Paşaköy Mahallesi'nde 10:00 - 18:00 saatleri arasında, Kızılkeçili, Yukarıköy ve Taşağıl mahallelerinde ise 09:00 - 17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Bu kesintilerin nedeni OG tesis çalışması olarak belirtildi.

Kaynak: Haber Merkezi