Son dönemlerde ticaretin önemli bir kısmını oluşturan ve pandemi ile birlikte hayatın vazgeçilmezlerinden biri olan e ticaret konusunda uzman Cem Titiz, 9 Mayıs Perşembe günü saat 16:00'da Biga Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda Bigalılarla buluşacak. Cem Titiz, 'E ticaret nasıl yapılır', 'Trendyol'da satış teknikleri' ve 'Tek tuşla mikro ihracat nasıl yapılır' konularında gerçekleştireceği seminer sonrası katılımcıların sorularını da yanıtlayacak.

Biga'da 176 esnaf ve tüccarın Trendyol ile işbirliği içinde satış yaptığı öğrenilirken; toplantının tüm Bigalılara açık olduğu duyuruldu.

Reisi'nin cenaze törenine Yılmaz ve Fidan katılacak! Reisi'nin cenaze törenine Yılmaz ve Fidan katılacak!

Trendyol ile iş yapan firmaların yanı sıra iş yapmayı düşünen firmaları da davet eden Biga TSO Başkanı Şadan Doğan; "Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana üyelerimizin gelişimi, başarısı ve para kazanmasını arttırabilmesi için her eğitim çalışmasını, her semineri, her toplantıyı çok önemsedik. Tüm meslek komitelerimiz de bu bağlamda çalışmalarını sürdürüyorlar. Biga'da üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda böylesi değerli bir firmayla işbirliği içinde Bigalı hemşehrilerimize hizmet edecek bir toplantı planladık. Toplantımız tüm Bigalılara açık olacak. Trendyol ile iş yapan, yapmayı düşünen herkesi bekliyoruz. Verimli bir toplantı olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Aacec69B D09C 422A A62E 0925C51F7B22

Kaynak: Haber Merkezi