Ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir, Biga'daki Meysaki Restaurant'ta 12 Temmuz Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserle Bigalı hayranlarıyla buluşacak. İbrahim Küçük ve kızı Ecem Küçük'ün işlettiği Meysaki Restaurant, yenilenen tarzı, açık alanları ve özel konser sahnesi ile dikkat çekiyor.

Konser için rezervasyon zorunludur. Yer ayırtmak isteyenler, 0546 402 40 07 veya 0542 317 17 00 numaralarından Meysaki Restaurant ile iletişime geçebilirler.

Biga’da renkli şalvarlarla “Şalvar Gecesi” Biga’da renkli şalvarlarla “Şalvar Gecesi”

İbrahim Küçük, işletmenin yeni nesil meyhane konseptiyle Biga'ya hizmet vermeye başladığını belirtti. "Meysaki Restaurant, benim ve kızım için özel bir proje. Burada hayal ettiğimiz her şeyi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Tüm misafirlerimizin keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için en iyi hizmeti sunuyoruz" dedi.

Konser öncesinde yapılan açıklamada, Meysaki Restaurant, benim ve kızım için çok değerli bir konsept proje oldu. Bizim kendimiz için hayal ettiğimiz her şeyi burada gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Yeni nesil bir meyhane anlayışıyla hareket edeceğiz. Gelen tüm misafirlerimizin keyifli zaman geçirebilmeleri için elimizden gelen en iyi hizmeti sağlamayı taahhüt ediyoruz. 12 Temmuz Cuma günü ilk konserimizi gerçekleştireceğiz. Değerli sanatçımız Tuğçe Kandemir sahne alacak. Güzel bir gece geçirmek isteyen tüm herkesi bekliyoruz. Yerinizi ayırtmak için geç kalmayın" diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: Haber Merkezi