Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan ve ilimizi başarıyla temsil eden öğrenciler Elçin Nas DEMİRBAŞ, Özgür KAPLAN ve Zeynep BERKER, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.

Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS ve Öğretmenleri Ahmet Onur ÇOBANOĞLU’ nun da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Bilim Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, öğrencilerin düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmek, yardımlaşma ve takım çalışması alışkanlıkları kazandırmak için Türkiye genelinde faaliyet gösteren devlet okulları ve özel okulların takım olarak katıldıkları zeka ve akıl oyunları hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

Vali İlhami AKTAŞ, Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan öğrenciler Elçin Naz DEMİRBAŞ, Özgür KAPLAN ve Zeynep BERKER ve emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.

Asayiş ve trafik denetimi yapıldı Asayiş ve trafik denetimi yapıldı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS ve Öğretmenleri Ahmet Onur ÇOBANOĞLU ve Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan ve ilimizi başarıyla temsil eden öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Çanakkale Valiliği