Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga OSB Başkanı Şadan Doğan Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayınladığı mesajında işçi ve işverenin üretimin ayrılmaz iki parçası olduğunu vurgulayarak işsizliği Biga'dan en aza indirmek için çalıştıklarını ifade etti. 

"Sahte Filozoflara Mesajım Var!" Kadri hoca kimi hedef aldı? "Sahte Filozoflara Mesajım Var!" Kadri hoca kimi hedef aldı?

“İŞÇİ VE İŞVEREN ÜRETİMİN AYRILMAZ İKİ PARÇASIDIR”

Başkan Şadan Doğan mesajında; "İşçi ve işveren üretimin ayrılmaz iki parçasıdır. Emek ve alınteri en önemli değerlerimizdir. Bizim kültürümüzde ve tarihimizde emek ve alınterinin yeri çok değerlidir. İşçi kardeşlerimizin emeği ve çalışmaları olmadan üretimin gerçekleşmesi mümkün değildir. İş fikirleri, girişimciler ve sanayiciler ile üretimin en değerli parçası işçi kardeşlerimizin çalışmaları ülkemizin en çok ihtiyacı olan üretim ağının ayrılmaz parçalarıdır. Aydınlık yarınların ve güzel günlerin teminatı, el ele verip hep birlikte ülkemizin geleceği için çalışmaktan geçiyor. Biga iş dünyası olarak ilçemizin ikinci yüzyılında ülkemizin en değerli yıldızlarından biri olmayı kendimize hedef koymamız da bu nedenledir. Emeğin ve alınterinin üretime dönüşebilmesi, el birliğinden, güç birliğinden, fikir birliğinden, ortak hedefler etrafında birleşerek üretimin gücüne inanmaktan geçer. Bizler de Biga'da işsizliği en aza indirilebilmek, ülkemizin geleceği için katma değer üretebilmek için çok sayıda projenin ya hayata geçmesi ya da ilk adımlarının atılabilmesi için, bir öncü olabilmek için tüm Biga kamuoyunun da destekleriyle mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz. Alınterinin gücüne inanan, ülkesi için mücadele etmekten asla kaçmayan, emeğin ve üretimin önemini kavrayan bütün emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü bütün içtenliğimle kutluyorum" dedi.

Muhabir: Necmiye Tarlasüren