Biga, tanınmış ve sevilen isimlerinden biri olan Öznur Mutlu'nun vefatıyla yasa boğuldu. Uzun yıllar kuaförlük yapan ve geçtiğimiz dönemlerde belediye meclis üyeliği görevinde bulunan Öznur Mutlu, hayata veda etti. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu’nun eşi olan Öznur Mutlu'nun kaybı, ailesi ve yakınları başta olmak üzere Çanakkale iş dünyasında büyük üzüntü yarattı.

Türkiye kavruluyor: Son 3 günde 66 milyon insan aşırı sıcaklara maruz kaldı Türkiye kavruluyor: Son 3 günde 66 milyon insan aşırı sıcaklara maruz kaldı

Öznur Mutlu’nun cenazesi, bugün Tevfik Başarır Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çiçeklidede Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazeye, Biga kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Alper Şen, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan başta olmak üzere stk temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, ailesi, sevenleri  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çalışma hayatında olduğu kadar sosyal yaşamında da aktif bir rol üstlenen Öznur Mutlu, mesleği ve kişiliğiyle çevresinde sevgi ve saygı kazanan bir isimdi. 

Başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Muhabir: Bahar Karakurt